Артикул: NSYCRN43200(SE)
Код виробника:: NSYCRN43200
Наявність: По запиту
Металева шафа SPACIAL CRN В400хШ300хГ200, Schneider Electric
Компактна настінна шафа Spacial CRN сірого кольору призначена для багатоцільового використання. Ця компактна шафа складається з пластини кабельного вводу, дверцят із замком. Компактна шафа виготовлена з оцинкованої сталі (корпус), сталі (дверцята), що робить її міцною і стійкою. Вона має рівень захисту IP66 та IK10, що може захистити від ударів, води та пилу. Розміри (Ш) 300 мм х (В) 400 мм х (Г) 200 мм. Вона має задню частину зварену подвійним профілем, що утворює захищену герметичність, бокові сторони виготовлені з однієї складеної секції. Тип дверей звичайний, має 1 дверцята, а сторона відкривання дверей реверсивна. Оснащена двостороннім замком 3 мм. Поверхня має епоксидно-поліефірне порошкове покриття, яке забезпечує яскраве, рівне та привабливе покриття. Цей пристрій кваліфіковано як екологічно чистий продукт преміум-класу з мінімальним використанням небезпечних речовин. Ця компактна шафа має сертифікат UL.
КатегоріяКомпактний корпус
Номінальна висота шафи400 мм
Номінальна ширина шафи300 мм
Номінальна глибина шафи200 мм
Тип дверейЗвичайний
Опис монтажної платиБез монтажної пластини
Додатково
тип корпусуБоковини виготовлені з однієї складеної секції
Back welded with double profile forming a protected sealed area
Сторона відкривання дверейДвосторонній (120 °)
Тип блокуванняЗамок з подвійним ригелем 3 мм